Cennik implantów zębowych – Poznań

W gabinecie stomatologicznym I-Smile w Luboniu, bardzo blisko Poznania już od lat oferujemy naszym pacjentom możliwość odbudowania powstałych braków w uzębieniu z wykorzystaniem implantów stomatologicznych. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić naszym pacjentom najwyższą jakość usług stomatologicznych, w tym również możliwość skorzystania z opcji odbudowy zębów na implantach zębowych. Z myślą o Państwa wygodzie i możliwości wcześniejszego zaplanowania możliwości i kosztów leczenia, przygotowaliśmy szczegółowy cennik usług związanych ze wszczepianiem implantów zębowych. Znajdą w nim Państwo ceny różnych rodzajów filarów implantów i różne procedury wszczepów. Cennik publikujemy po to, aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego rozwiązania dla Waszych potrzeb. W celu skonsultowania dokonanego wyboru i sprawdzenia możliwości zastosowania go w praktyce, zachęcamy do umówienia się na wizytę w gabinecie.

Dlaczego warto korzystać z możliwości odbudowy zębów na implantach?

Implanty zębowe to innowacyjne i trwałe rozwiązanie dla osób, które straciły jeden lub więcej zębów. Dzięki nim można odzyskać piękny uśmiech oraz komfort jedzenia i mówienia. W naszym gabinecie stosujemy tylko sprawdzone i renomowane systemy implantologiczne, które gwarantują wysoką skuteczność i bezpieczeństwo przeprowadzanych u nas zabiegów.

Cennik implantów zębowych w gabinecie I-Smile jest elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Atrakcyjne ceny wszczepianych w naszym gabinecie implantów zębów sprawiają, że na skorzystanie z naszej pomocy decyduje się też wielu pacjentów z Poznania. Oferujemy różne rodzaje implantów, które różnią się między sobą materiałem i technologią wykonania oraz ceną. Poniżej przedstawiamy ogólny przegląd dostępnych w I-Smile opcji:

  • Implanty standardowe: To podstawowe rozwiązanie, które sprawdzi się u większości pacjentów. Są one wykonane z wysokiej jakości tytanu i charakteryzują się długą żywotnością oraz dobrą integracją z kością. Cena za implant standardowy obejmuje koszt samego implantu, korony protetycznej oraz wszelkich niezbędnych zabiegów.
  • Implanty indywidualne: Są to implanty dostosowane do specjalnych potrzeb pacjenta, np. w przypadku nietypowej budowy szczęki czy alergii na tytan. Implanty indywidualne mogą być wykonane z innych materiałów, takich jak ceramika czy stopy metali szlachetnych. Cena za implant indywidualny obejmuje koszt implantu, korony protetycznej oraz wszelkich niezbędnych zabiegów, a także dodatkowe badania i konsultacje.
  • Implanty natychmiastowe: To rozwiązanie dla osób, które chcą szybko uzupełnić brakujące zęby. Implanty natychmiastowe są wprowadzane do kości tuż po ekstrakcji zęba, co pozwala na skrócenie czasu leczenia. Cena za implant natychmiastowy obejmuje koszt implantu, korony protetycznej oraz wszelkich niezbędnych zabiegów, w tym ekstrakcji zęba.

Warto zaznaczyć, że każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego przed podjęciem decyzji o leczeniu implantologicznym zapraszamy na konsultację z naszym specjalistą, który dokładnie zbada Państwa zgryz, przedstawi możliwe opcje leczenia oraz szczegółowy cennik.

W gabinecie I-Smile dbamy o satysfakcję naszych pacjentów, dlatego oferujemy atrakcyjne warunki finansowania oraz promocje na wybrane zabiegi. Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę.
Dziękujemy za zainteresowanie naszym gabinetem i życzymy Państwu pięknego, zdrowego uśmiechu!