Nasze prace

Plastyka wędzidełka i zamknięcie diastemy

Czasem od wymarzonego uśmiechu dzieli nas naprawdę niewiele. Pacjentka marzyła o pozbyciu się diastemy oraz o poprawie kształtu zębów i białym, hollywoodzkim uśmiechu. Zaledwie 2 tygodnie wystarczyły, by podczas 3 wizyt w Exclusive Dental Studio osiągnąć wymarzony efekt!

Wybielanie PERFECT BLEACHING & odbudowa

Wybielanie zębów naszą autorską metodą Perfect Bleaching pozwala szybko i na dłużej osiągnąć spektakularne efekty.

Nowe korony pełnoceramiczne

Wystarczyły proste zabiegi estetyczne, trwające 2 tygodnie, by przywrócić Pacjentce biały, zdrowy i olśniewający uśmiech. 

Odbudowa nanokompozytami & korona pełnoceramiczna

Proste marzenia wymagają prostych rozwiązań – odbudowa kształtu zębów nanokompozytami jest szybka i daje spektakularne efekty.

Nowe szczelne korony

Poprawa estetyki, związana z jaśniejszymi koronami, wiązała się też z zapewnieniem ich szczelności, a co za tym idzie – większego komfortu.

Estetyczne licówki

Cyfrowe planowanie poprawy estetyki zębów umożliwiło Pacjentowi zobaczenie efektów przed rozpoczęciem leczenia.

Nowe wypełnienia

Wymiana starych wypełnień na nowe, nanokompozytowe, zmienia uśmiech nie do poznania. 

Pełnoceramiczna protetyka

Pacjent wymagał nie tylko poprawy estetyki uśmiechu, ale także ponownego leczenie endodontycznego po zabiegach w innym gabinecie.

Leczenie ortodontyczne

Marzeniem Pacjentki były równe i białe zęby. Aparat ortodontyczny w 12 miesięcy diametralnie zmienił uśmiech, a wybielanie PERFECT BLEACHING rozjaśniło zęby. 

Kontakt

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź